UWAGA, JEST TO WERSJA BETA, NIEKTÓRE FUNKCJE MOGĄ NIE DZIAŁAC POPRAWNIE

start

login hasło
zapomniałem hasła

automoto

erotyka

imprezka

komputery

natura

pozostałe

reklama

rysunkowe

sławni

sport

święta

z życia

zwierzęta

Serre Chevalier » Alpy Francuskie » Francja
Serre Chevalier, jeden z największych we Francji regionów narciarskich, niemalże stale nasłoneczniony i pokryty świetnym śniegiem. Przyciąga zarówno rodziny z dziećmi, jak i zaawansowanych narciarzy, a to za sprawą zróżnicowanej oferty...
 Serre Chevalier, jeden z największych we Francji regionów narciarskich, niemalże stale nasłoneczniony i pokryty świetnym śniegiem. Przyciąga zarówno rodziny z dziećmi, jak i zaawansowanych narciarzy, a to za sprawą zróżnicowanej oferty czterech głównych ośrodków narciarskich. Miłośnicy narciarstwa alpejskiego mogą korzystać z 250 km oznakowanych tras od 1200 do 2800 m n.p.m., a także z bezpiecznych tras poza terenem narciarskim. Również amatorzy narciarstwa biegowego lub snowboardingu znajdą coś dla siebie.
Śnieg gwarantowany od początku grudnia aż do maja. Ponad 40 km tras sztucznie naśnieżanych. Wyjątkowy klimat charakteryzujący się suchym powietrzem, długimi okresami nasłonecznienia i obfitymi opadami śniegu. Nie brakuje zboczy o ekspozycji północnej lub północno-wschodniej na wysokości powyżej 2000 m, co sprawia, że pokrywa śnieżna jest trwała.
Powiadom znajomego
Wyślij kartkę
Oceń zdjęcie
0pkt
kategoria
dodany
wyświetleń
komentarzy
ilość ocen
ocena
natura / turystyka
2012-11-07 22:26:43
1366
0
0
0pkt


adsens 2019-01-17
© 2006-2014 MyTube.pl | Realizacja: Rafał Nowaczuk
Croatia } Opakowania jednorazowe Warszawa
Kontakt: maly_swd[małpa]o2.pl lub GG: 6498593